FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum Strona klubu Czarni Strona Główna » To co było - minęło...

Posty: 1707 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Wola

PostWysłany: 21 21:04, 04 Lis 2006 Back to top

Dziś w Krównikach graliśmy mecz z Wiarem. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do nas. Gospodarze nie zagrozili ani razu bramce naszego goalkeeper'a Wink Pierwszą bramke strzela dla nas Żygała, jednak sędzia jej nie uznaje widząc spalonego (którego nie było). Pierwsza prawidłowa bramka padła w 30 minucie- po dośrodkowaniu Lorka piękną główką popisał się Podolski. 5 minut później drugą bramke dla Czarnych strzela z 30 metrów Żygała. Wiar poprostu nie isniał w pierwszych 45 minutach.
Druga połowa była już wyrównana. Tylko głupio zachował się bramkarz Czarnych łapiąc piłke po podaniu przez Domańskiego, czyli swojego obrońce.
Sędzia podyktował rzut pośredni, po którym piłka niefortunnie odbiła się od Żygały i wpadła do bramki. Po jakimś czasie gospodarze strzelają gola na 2:2 i wtedy wszystko się zaczeło. Kibice obydwu drużyn wybiegli na boisko i zaczęła się "zadyma". Sędzia przerwał mecz i nikt narazie nie wie, jaka zapadnie decyzja co do wyniku spotkania. Dodam jeszcze tylko, że przyjechała policja i zgarnęła 3 osoby z Bolestraszyc, w tym jednego zawodnika. CHWDP!!! Evil or Very Mad

ANDRZEJ

PostWysłany: 21 21:32, 04 Lis 2006 Back to top

NA POCZĄTEK ŻLE PISZEŻ O BŁĘDZIE BRAMKARZA PIŁKA NIE BYŁA PODANA TYLKO WYBITA,I ŻADEN NORMALNY SĘDZIA TEGO BY NIE ZAGWIZDAŁ.W PIERWSZEJ POŁOWIE STRZELILIŚMY TRZY PRAWIDLOWE BRAMKI,MOGŁO BYC SZEŚĆ.JEŻELI CHODZI O KIBICÓW TO WCALE NIE BYŁO TAK ŻE NASI WBIEGLI PIERWSI OGULNIE GRA EXTRA.CO DO POLICJI TO ZWINELI TRZECH NASZYCH I FRYZJERA .OCZYWIŚCIE NIE OPUŚCILIŚMY ICH I ZROBIŁO SIĘ NAS JEDENASTU.WYPUŚCILI NAS O 19.FRYZJER PZED ZWINIĘCIEM PRZEDSTAWIAŁ SIĘ JAKO POŻĄDKOWY,ALE NA POLICJI ZMIENIŁ ZEZNANIA PO TYM JAK DALI MU ALKOMAT [ MIAŁ SPECJALNĄ PRZYSTAWKĘ BO BEZ ZĄBÓW NIE UYRZYMAŁ USTNIKA] DZIĘKUJĘ KIBICOM ŻE PRZY TAKIEJ POGODZIE DOPISALI MOŻNA NA NICH LICZYĆ I WY LICZCIE NA CZARNYCH.
mateusz

PostWysłany: 21 21:48, 04 Lis 2006 Back to top

POZDROWIENIA DLA NASZYCH KIBICOW, SZACUNEK DLA WAS. TO DZIEKI WASZEMU KIBICOWANIU ZAGRALISMY DOBRY MECZ.

PostWysłany: 22 22:33, 04 Lis 2006 Back to top

A mozna wiedzieć dlaczego mecz się odbył dzisiaj?Jak ktoś ma jakieś info co do innych mecz niech da znać w tym temacie.
Interesuje mnie konkretnie same spięcie kibicow obydwu druzyn:co było przyczyną wbiegniecia na boisko i którzy wbiegli pierwsi na murawę.No i oczywiście na czyją korzyść Cool

PostWysłany: 01 1:03, 05 Lis 2006 Back to top

JUż Ci mowie...mecz byl dzisiaj z tego wzgledu ze pilkarze z Krównik poprosili nas abysmy dzis rozegrali spotkanie wiec sie zgodzilismy i nie bylo problemu. Co do zadymy...mhh zaczela sie od...sedziego!!!! BEZNADZIEJNEGO sedziego-faceta ktory popsół całe spotkanie...Gosc prowokowal zawodnikow, nie rowno traktowal przewinienia zawodnikow karząc w wiekszosci zawodnikow Czarnych...przymykal oko na jedna strone dziwnie ze zawsze ta strona był Wiar. Nie mam tu pretensji do zawodników bo naprawde nie było widac w ich poczynaniach zlosci ale do "sedziego" tudziez pseudo sedziego jak najbardziej. Prawidlowo strzelona bramka (jak mozna gwizdnac spalonego gdy pilka zostaje dograna do tylu i to jeszcze wybiegajac zza obroncy)...potem niecelowe zagranie do swojego bramkarza i ewidentny karny...tylko mus ie nie chcialo dupy ruszyc zeby byc blizej akcji....ale coz...no i na koniec uderzenie zawodnika bez pilki..stwierdzenie przez sedziego ze to symulacja gdzie chlopak robi sie fioletowy a w tym momencie puszcznie akcji gdzie strzela sie na remis.....kibice nie wytrzymuja i afera gotowa!!!!
UNUM-ista

PostWysłany: 02 2:03, 05 Lis 2006 Back to top

obserwator napisał:

No ok.A bedę wdzięczny jeśli jeszcze opiszesz mi całe zajście między kibicami na murawie Cool

PostWysłany: 10 10:10, 05 Lis 2006 Back to top

Eee... po sypały się ,,komplementy", trochę przepychanek lecz nic specjanie więcej (nie liczac uderzenia sedziego). Może dlatego bo kibice obu drużyn nie mieli pretensję do siebie lecz do sedziego... Chociaż atmosfera była gorąca i udzieliła sie najbardziej starszym kibicom (po 40 Wink) obu drużyn.
Co do samego meczu to faktycznie Przeważaliśmy bezapelacyjnie w 1 połowie (mieliśmy wiatr po swojej stronie) lecz w 2 naszym grało sie już ciężej (gra pod wiatr+śnieg).
Nie bedę komentował sedziego bo nie ma sensu. Napisze tylko tyle ze pytałem sie zawodnika czy w istocie był faul w polu karnym. odp ze po wyjściu na czysta sytłacje i złożeniu sie do strzału, został kopnięty przez obrońce (przeciwnej drużyny) w nogi. Karnego jednak nie uświadczyliśmy, podobnie jak 90 min spotkania.
Ciekaw jestem tylko jak to się skończy?...

Muminek17
Super spamer z doliny Muminków

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 2616 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ten pośpiech?

PostWysłany: 10 10:57, 05 Lis 2006 Back to top

Skonczy się raczej nie po naszej myśli,gdyż jeden z naszych zawodników uderzył sędziego.
A co do meczu był super,a sędzia sprzedany oczywiście. Nie ma się co pokazywać w Bolestraszycach. W klasie A nie powinni sędziować sędziowie, którzy z piłką nożną nie mają nic wspólnego, ajedynie z korupcja. Jedna lista fryzjera jest, teraz jeszcze powinna być druga ale nie fryzjera , a z fryzjerem na czele. Znalazł się porządkowy,nawet kamizelki nie miał. Zero organizacji. Krówniki powinni zapłacić nielada kare za niedopilnowanie porządku.

P.S. Pozostałe mecze zostały odwołane!!!

Radek

Skąd: Wola

PostWysłany: 11 11:08, 05 Lis 2006 Back to top

Mecz będzie prawdopodobnie na naszą korzyść roztrzygniety... Reszty nie ujawniam, wiedzą tylko wtajemniczeni.