FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum Strona klubu Czarni Strona Główna » To co było - minęło...

Dominik

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 244 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 13 13:18, 17 Wrz 2006 Back to top

Przed nami kolejny mecz w rozgrywkach klasy A. Tym razem rywalem jest drużyna z Kalnikowa. Jak nam pójdzie??

Zapraszam do komentowania po zakończeniu meczu (posty wpisane przed zakończeniem spotkania będą usuwane).

Muminek17
Super spamer z doliny Muminków

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 2616 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ten pośpiech?

PostWysłany: 17 17:26, 17 Wrz 2006 Back to top

Było super wygralismy 2:1 i to zasłuzenie. Niepotrzebna czerwona kartka dla Marcina ale zadyma była spoko:)

Dominik

PostWysłany: 17 17:41, 17 Wrz 2006 Back to top

Kartka była potrzebna, bo to co zrobił kwalifikuje się na czerwoną "łatę" bez żadnych dyskusji. Niepotrzebne było natomiast jego zachowanie... Mógł go sfaulować np. podczas gry... A zrobił to w dodatku metr od sędziego i trudno było żeby tego sędzia nie zauważył. Mówi się trudno...

Poza tym dzisiaj było świetnie!!! Damian strzelił dwie piękne bramki z główki i nie dużo brakowało żeby zdobył trzecią. Wyjściowa jedenastka inna (nie dużo zmian, ale były) niż we wszysktich poprzednich meczach zaowocowała dobrą grą i zgraniem. Oby tak dalej!!!

PostWysłany: 18 18:29, 17 Wrz 2006 Back to top

wreszcie Damian się przebudził bardzo ładne bramki ,sędzia się nie popisał sam dopuscił do ostrej gry nie panował nad sytuacją
UNUM-ista
Zawodnik I ligi

Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 2357 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 18 18:43, 17 Wrz 2006 Back to top

Brawo Damian Niewęglowski!Pozdro dla ziomka z II LO!Gratuluje zwycięstwa!Na meczu PKS UNUM Babice-San Ostrów 1:4 prowadzimy doping przez 90 minut z przerwami!Odpalamy kolejno: I połowa- 3 Ognie Wrocławskie + 2 race nie licząc serpentyn (około 50 sztuk)W II połowie odpalamy 7 świec dymnych co daje bardzo ładny efekt!Po meczu dziękujemy naszym kopaczom za walkę!

UNUM to tylko Reczpol i Krzywcza!W Babicach kibiców nie ma!

..::TYLKO UNUM::..

Ostatnio zmieniony przez UNUM-ista dnia 08 8:39, 18 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Muminek17

PostWysłany: 18 18:47, 17 Wrz 2006 Back to top

Dominik napisał:
Kartka była potrzebna, bo to co zrobił kwalifikuje się na czerwoną "łatę" bez żadnych dyskusji.

No tak kartka czerwona bez dwóch zdań ale Marcin nie potrzebnie sie tak zachował i oto mi chodziło

PostWysłany: 23 23:04, 17 Wrz 2006 Back to top

Damian trzymaj tak dalej brawo, cała drużyna grała dobrze, szkoda tylko końcówki meczu, ale trzy punkty jest nasze.

PostWysłany: 12 12:16, 18 Wrz 2006 Back to top

Wreszcie zaczeliśmy zdobywać bramki Smile Własnie tego naszej drużynie brakowało. W ataku grał obok Mepinga, Damian. Dobrze gra głową, co zaowocowało 2 bramkami z główki. W 2 połowie wrócił do swej nominalnej pozycji lewego pomocnika. Drużyna przeciwna prócz 1 połowy nic specjalnego nie pokazała. Szkoda czerwojnej kartki dla naszego zawodnika, szczególnie w obliczu ,,DERBOWEGO" spotkania z Gromem Wyszatyce Wink

sonic

PostWysłany: 17 17:05, 18 Wrz 2006 Back to top

Sory ale jesli klient wyzywa i cały mecz prowokuje a sędzia tego nie widzi bo nie chce to wybaczcie ale kazdemu puszczają nerwy. Zawodnicy nie sa z gliny i o stalowych nerwach. Jesli teatralny upadek kwalifikuje sie na czerwien to wszystkiego najlepszego i moze zacznijmy wystepowac we Fredreum. Cieszy zwyciestwo. Sedzia znow powinien nie otrzymac pieniedzy za wystep.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi