FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Strona klubu Czarni Strona Główna » To co było - minęło...

Posty: 1707 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Wola

PostWysłany: 20 20:02, 06 Maj 2007 Back to top

Kolejne zwycięstwo Czarnej Gwiazdy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Jednak nasi kopacze nie dali się tak łatwo i przeważali cała drugą połowe co zaowocowało dwoma bramkami i zwycięstwem nad Kalnikowem.

P.S. Po moich obliczeniach wynika, że mamy 4 miejsce Exclamation O ile 3pkt za Bizon będą dla nas... Cool

Dominik

Posty: 244 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 22 22:29, 06 Maj 2007 Back to top

Miejsce będziemy mięli co najwyżej 5, bo Stubno również wygrało, więc będą przed nami.

A co do meczu: dzisiaj zagrali wszyscy tak jak powinni (nie mówiąc tylko o jednej osobie). Podania, szybkie akcje i przede wszystkim ciągła walka o piłkę i trzymanie blisko swoich przeciwników. Można powiedzieć, że pierwsza bramka w meczu musi być strzelona przez przeciwników aby Czarni wygrali Smile Tak jest już któryś raz z kolei... Gratulacje dla naszych piłkarzy!!!

PostWysłany: 09 9:24, 07 Maj 2007 Back to top

Pierwszą połowę jak zwykle musimy przespać. Dobrze ze w drugiej nasz zespół się budzi Wink Faktycznie byliśmy lepsi od przeciwnika, zwłaszcza w 2 połowie podczas której trzymaliśmy gospodarzy na ich własnej połowie. Nie zawsze jednak potrafiliśmy to wykorzystać (ostatecznie zdobyliśmy tylko 2 bramki), co mogło się zemścić gdyż gospodarze również mieli dobre sytuacje do strzelenia bramek. Ostatecznie zdobyliśmy zasłużone zwycięstwo. Co do wolnego dla gospodarzy po którym padła bramka mam wątpliwości czy w ogóle był tam faul, ale teraz nie ma to znaczenia Wink PS Dominik co to była za osoba która według Ciebie nie zagrała tak jak powinna? przynajmniej wymień formację w której grała.