FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum Strona klubu Czarni Strona Główna » To co było - minęło...

Dominik

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 244 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 16 16:49, 29 Kwi 2007 Back to top

Przy stanie 2:0 dla Bizonu mecz zostaje przerwany z powodu wtargnięcia na boisko "kibiców" Czuwaju... Moim zdaniem bez żadnych dyskusji w takim wypadku przyznany zostanie nam walkower.

Proszę o krótki opis "kawałka" meczu oraz całej zaistniałej sytuacji gdyż mnie osobiście nie było na tym wyjeździe.

PS. "Bizonowcy" tak zapowiadaliście to spotkanie... Mecz rundy? Sezonu? Heh... Podziękujcie kolegom z Czuwaju.

Anonymous napisał:
Mecz rundy mimo wszystko Exclamation Pod wzdgledem Ultras pokazalsmy sie o wile lepiej niz Wy

Niech za takimi stwierdzeniami opowie się kilka osób z dwóch ekip...Exclamation

Ja też mogę powiedzieć że mecz rundy albo sezonu to Motor Grochowce - Fort Jaksmanice Rolling Eyes

PostWysłany: 00 0:06, 30 Kwi 2007 Back to top

Przespaliśmy 1 połowę. W poprzednich meczach próbowaliśmy rozgrywać piłkę, lecz w pierwszej połowie nawet podania często nie trafiały do partnera z drużyny. Nie miał kto pokierować grą (środek pomocy), nasi napastnicy wielokrotnie palili. W obronie też nie było najlepiej żeby nie napisać najgorzej. Zawodnicy Medyki nawet w (naszej) 16 potrafili wymienić między sobą kilka podań. Pierwsza bramka pała po dośrodkowaniu piłki z lewej strony (naszej 16), trafiła pod nogi zawodnika gospodarzy który z bliskiej odległości strzelił pierwszą bramkę. Drugą bramkę gospodarze strzelili nie mal zaraz po 1-szej. W tej też połowie straciliśmy 2 zawodników. W drugiej połowie graliśmy zatem w 9-tkę i o ile 1 -szą połowę zaspaliśmy, to grając w okrojonym składzie potrafiliśmy więcej z siebie wykrzesać. Co prawda gospodarze mieli dużo możliwości podwyższenia rezultatu lecz przez większą część 2-giej połowy nie zdołali pokonać naszego bramkarza. Mecz został przerwany gdyż z sektora kibiców Medyki wybiegli na boisko kibice gospodarzy kierując się w stronę kibiców gości. Mimo podwyższonej adrenaliny kibiców miejscowej drużyny żaden z naszych kibiców nie ucierpiał. Cóż tu komentować można tylko podziękować za wspomniany incydent który na 99% zakończy się 3 punktami dla Gwiazdy. Tak to jest jak się coś robi, zanim się ruszy głową.

Grzes1909

PostWysłany: 18 18:34, 30 Kwi 2007 Back to top

nie wypisujcie jakis glupot dlaczego niby bizon mial nas przepraszac?? takie zycie zrobili typowa pokazowke ktora im nie wyszla prawda jest z na pocztaku si ewycofujemy ale pozniej to my atakujemy i wy uciekacie ze swojego stadionu!! tyle temat tego meczu zamknac bo kto byl na tym meczu wie jak bylo
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi